ArenaGods
Te rugam sa te inregistrezi !
ArenaGods
Te rugam sa te inregistrezi !
ArenaGods
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ArenaGods


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ceas
Panou de Control
Profilul tau
Informatii
Preferinte
Semnatura
Avatar
Social
Lista de prieteni si lista userilor ignorati
Membrii forumului
Grupuri de utilizatori
Mesaje private
Mesaje primite
Mesaje trimise
Subiecte monitorizate
Subiecte monitorizate
Top postatori
paNaDoX (67)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
Serego (17)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
k!dZoReL* (3)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
3voLuT!oN (3)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
LimeWax (2)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
Andrey (1)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
SNAKID (1)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
Dragoon (1)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
TwEety (1)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 
Parazitu22 (1)
Banc cu 3 purici (tare rau) Vote_lcapBanc cu 3 purici (tare rau) Voting_barBanc cu 3 purici (tare rau) Vote_rcap 

 

 Banc cu 3 purici (tare rau)

In jos 
AutorMesaj





Data de inscriere : 01/01/1970

Banc cu 3 purici (tare rau) Empty
MesajSubiect: Banc cu 3 purici (tare rau)   Banc cu 3 purici (tare rau) Icon_minitimeVin Oct 22, 2010 1:33 am

Trei purici gasesc o gagica...
sa vorbesc intre ei si ce zic ? hai sa io punem lu asta

Primu purice se duce pe t*te
Al doilea purice se duce la Flo*i
Si al treilea se duce in gaura

A doua zii se intalnesc ei.... si isi povesteau ceau facut ei...

Primu purice :
-Stateam linistit pe muntii mei pana sau daramat odata... nustiu cum am supravietuit

Al doilea purice :
-Stateam linistit in padurea mea pana s-a intetit odata... dabea puteam sa mai respir )

Al treilea purice :

Bravo voua ma !
Eu stateam linistit in pestera mea .. pana a venit un chel !
Sus In jos
 
Banc cu 3 purici (tare rau)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Foarte tare bancu :))
» Banc cu turistii(tare finalul)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ArenaGods :: Diverse :: Amuzament-
Mergi direct la: